Главная » Вопрос-ответ » Чи обов’язково встановлювати газовий лічильник з модемом?

Чи обов’язково встановлювати газовий лічильник з модемом?

Доброго дня! хочу дізнатись у нас така ситуація , що хочемо підвести газ у приватний будинок (тільки у кухню, для готування їжі), нам рекомендують ставити лічильник із модемом для зняття автоматично показників, хочу дізнатись чи це є обов’язковою процедурою чи ні?
завчасно дякую!!!!

— Оксана


Один отзыв на “Чи обов’язково встановлювати газовий лічильник з модемом?”

 • admin says:

  Данный вопрос регулируется Кодексом газорозподільних систем (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1379-15),

  Раздел Х. Особливості приладового обліку природного газу

  Подраздел 3. Порядок облаштування точок вимірювання засобами дистанційної передачі даних

  2. Власники комерційних вузлів обліку (крім побутових споживачів зі споживанням до 0,01 млн м куб.) зобов’язані в установленому законодавством порядку забезпечити організацію та облаштування на власних комерційних вузлах обліку засобів дистанційної передачі даних.

  Споживачі, у тому числі побутові, та суміжні Оператори ГРМ, газодобувні підприємства, виробники біогазу або інших видів газу з альтернативних джерел не мають права відмовити Оператору ГРМ, до ГРМ якого підключені їх об’єкти, в організації та облаштуванні їх комерційних вузлів обліку засобами дистанційної передачі даних, якщо такі заходи забезпечуються за його рахунок.

  Если ваша газоснабжающая организация за свой счет вам предлагает установку такого оборудования – вы не имеете права отказать. За ваш счет настаивать на установке они права не имеют.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *